Ivan Milic - Networks expert Ivan Milic CEO Ivan Milic

Top Menu

× To post a question you must be signed in.

Recaptcha Nestpay Woocommerce

07 Jun 2021 08:24 #6029 by Damir
Recaptcha Nestpay Woocommerce was created by Damir
 
 
Aktivirao sam Recaptha opciju, v3 kreiran, jedino sam je kroz Nestpay plugin uneo i vidim po statistici da je okinulo par puta. Sajt je jos zatvoren za javnost. 
Medjutim nigde ne prikazuje Recaptcha ikonicu, standardno za v3 u donjem desnom uglu. Pa stoga i od banke dobijam zahtev da upalim recaptcha. 

Stavljao sam i jezik i bez jezika da ide po defaultu.. 
Pregledao sam sve nekoliko puta, da li propuštam nešto? 
 
 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jun 2021 08:28 - 07 Jun 2021 08:29 #6030 by Super User
Replied by Super User on topic Recaptcha Nestpay Woocommerce
Verovatno ga vasa tema krije iz css. Posto smo videli da je velika najezda ovakvih tema dodali smo pre par dana kod koj to resava (verzija 1.3.38+).

U najgorem slucaju ako plugin ne uspe sam da ga prikaze imacete klase na kontejner googlovog indikatora tako de cete moci da mu pridjete preko css-a.

Sa vaseg linka uvek mozete preuzeti najsveziju verziju.

(Par puta uradite CTRL+F5 refresh posle zamene verzije)


Hvala, 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jun 2021 14:06 #6031 by Damir
Replied by Damir on topic Recaptcha Nestpay Woocommerce
Azuriran je plugin na 1.3.38. 
Mnogo CTRL + F5, promena browsera. Gasio sam maintenance mod za svaki slucaj itd. 

Ne vidim ga ni u kodu, ne bih rekao da je CSSom sakriven. 

Ako nešto znači tema je Woodmart. 

I za prvo polje imam poruku:

"Can not query order statuses: check API urlcheck API url, merchant/API username, merchant/API password and locked status. Bad response was: Insufficent permissions. 99 Declined 7985"

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jun 2021 06:14 - 08 Jun 2021 06:17 #6032 by Super User
Replied by Super User on topic Recaptcha Nestpay Woocommerce
Da, bas na toj temi (Woodmart) je klijent pre vas imao takvu sitaciju. Nije moglo cak ni iz css-a da se ispravi pa smo zato dodali da plugin ubacuje klase i pokusava da ga prikaze. (slika data u prilogu)
 

 

Sto se tice druge poruke da li ste proverili ono sto pise u njoj. Plugin ne moze koristiti sekundarni api jer nesto nije podeseno kako treba. Proverite ovo:

- Ne koristiti glavni nalog vec napraviti API nalog na portalu banke
- Proverite da API nalog nije slucajno otisao u Locked status, ako jeste vratiti u Active
- Link za api komunikaciju u podesavanjima plugina mora biti isti kao za HPP starnu samo je kraj razlicit: nije /es3gate nego /api
- Proveriti lozinku i username za API nalog (da li je isto ko sto je podeseno na portalu banke)
- API nalog se moze proveriti npr iscitavanjem statusa u bekendu (ili bilo kojom bekend funkcijom PostAuth, VOID, REFUND, STATUS)




 
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.055 seconds